Magnetická barva 5 l

Kód: 333
ZDARMAZDARMA
Magnetická barva 5 l
3 000 Kč
Skladem (>5 ks)

Magnetická barva na zeď nahradí korkové nástěnky a tabule. Magnetky můžete umístit rovnou na zeď. a magnetickou zeď lze psát i křídou. Ideální pro kanceláře, školy a dětské pokoje.

Magnetickou barvu lze přetřít libovolnou akrylátovou interiérovou barvou bez ztráty magnetických vlastností – nutno mít magnetickou barvu natřenou minimálně ve 2 vrstvách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetickou barvu lze přetřít libovolnou akrylovou interiérovou barvou bez ztráty magnetických vlastností – nutno mít magnetickou barvu natřenou minimálně ve 2 vrstvách.

Popis produktu

Pro Magnetic Magic Paint je tmavě šedá (RAL 7024) barva na vodní bázi obsahující mikročástice železa, které způsobují přilnavost magnetických materiálů vůči podkladu na který je barva natřena. Barva po natření zanechává hladký a jemný povrch. Je přetíratelná akrylovými barvami a po přetření neztrácí svoje magnetické vlastnosti – v případě natření dvou i více vrstev.

Další vlastnosti

Voděodolná, antikorozní, silná přilnavost vůči magnetickým materiálům, nedoporučuje se ředit vodou, rychle schnoucí, popisovatelná křídou

Příprava a použití

Před tím než barvu použijete, tak ji důkladně promíchejte. Barvu neřeďte vodou ani ji nemíchejte s jinými barvami.

  1. Přesvědčte se, že je povrch, který chcete natřít magnetickou barvou opravdu hladký a soudržný a ideálně napenetrovaný. Tím zaručíte nejlepší možný výsledek a plnohodnotné magnetické účinky (v případě hrubého povrchu mohou být snížený magnetické vlastnosti).
  2. Před použitím barvu promíchejte a je vhodné ji míchát i v průběhu aplikace –  kvůli kovovým částicím, které mají tendenci si sedat na dno). Barvu neřeďte vodou ani jinými barvami. Doporučujeme natírat válečkem s krátkým chlupem (nedoporučujeme stříkací pistoli). Barvu roztírejte rovnoměrně po celé ploše.

  3. Magnetické vlastnosti se dostaví již po první vrstvě – v případě, že chcete zvýšené magnetické vlastnosti nebo barvu následně přetřít interiérovou akrylovou barvou je potřeba barvu natřít dvěma i více vrstvách. Natřený povrch není vhodné obrušovat, aby nebyly sníženy magnetické vlastnosti. Mezi každou vrstvou je potřeba zhruba 1 hodina schnutí. V případě přetírání interiérovou akrylovou barvou je potřeba vyčkat minimálně 12 hodin.

Pokrytí

1 L ≈ 2,1 kg ≤ 2,0m² pokrytí (2 vrstvy)

2,5 L ≈ 5,25 kg ≤ 5,0m² pokrytí (2 vrstvy)

Skladování

Skladovat v suchém a tmavém prostředí při teplotě od 5C° do 35C° při relativní vlhkosti 80%. Kvůli kvalitě nátěru se doporučuje barvu po otevření zpracovat do 24 hodin.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Vyhněte se kontaktu s očima a pokožkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetická barva
Pokrytí: 10 m²
Hmotnost: 10,5 kg

Co umí magnetická barva?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: