Magnetická barva 5 l

Kód: 333
ZdarmaZdarma 3 500 Kč –30 %
Magnetická barva 5 l
3 500 Kč –30 % 2 450 Kč
Skladem (> 5 ks)

Magnetická barva na zeď nahradí korkové nástěnky a tabule. Magnetky můžete umístit rovnou na zeď. a magnetickou zeď lze psát i křídou. Ideální pro kanceláře, školy a dětské pokoje.

Magnetickou barvu lze přetřít libovolnou akrylátovou interiérovou barvou bez ztráty magnetických vlastností – nutno mít magnetickou barvu natřenou minimálně ve 2 vrstvách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetickou barvu lze přetřít libovolnou akrylátovou interiérovou barvou bez ztráty magnetických vlastností – nutno mít magnetickou barvu natřenou minimálně ve 2 vrstvách.

Popis produktu

Pro Magnetic Magic Paint je tmavě šedá (RAL 7024) barva na vodní bázi obsahující mikročástice železa, které způsobují přilnavost magnetických materiálů vůči podkladu na který je barva aplikována. Barva po aplikaci zanechává hladký a jemný povrch. Je přetíratelná akrylovými barvami a po přetření neztrácí svoje  magnetické vlastnosti.

Další vlastnosti

Voděodolná, antikorozní, silná přilnavost vůči magnetickým materiálům, není potřeba ředit vodou, rychle schnoucí, popisovatelná křídou

Aplikace

  • Aplikace v interiéru malířským štětcem nebo válečkem s krátkým chlupem. (nedoporučuje se stříkací pistole)
  • Při nanášení je potřeba barvu průběžně promíchávat (nejlépe před každým nánosem nebo každých 5min. mixážním nástavcem), aby kovové částice nesedaly na dno.
  • Pouze jedna povrchová vrstva již zaručuje přilnavost. Dle potřeby doporučujeme raději 2 vrstvy. Mezi každou vrstvou je potřeba zhruba 1 hodina schnutí.
  • Podklad na který barvu nanášíme (pokud se nejedná o sádrokarton a nebo zeď s jednou vrstvou základové barvy) doporučujeme oškrábat a napenetrovat.

Pokrytí

1 L ≈ 2,1 kg ≤ 2,0m² pokrytí

2,5 L ≈ 5,25 kg ≤ 5,0m² pokrytí

Skladování

Skladovat v suchém a tmavém prostředí při teplotě od 5C° do 35C° při relativní vlhkosti 80%. Kvůli kvalitě nátěru se doporučuje barvu po otevření zpracovat do 24 hodin.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Vyhněte se kontaktu s očima a pokožkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetická barva
Pokrytí: 10 m²
Hmotnost: 10,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: