Kdo jsme? Co představuje Super-home?

Když bychom měli vysvětlit, co Super-home je a co představuje. Tak ve velmi krátké verzi se jedná o e-shop zaměřený na bytové designové doplňky a mnohem víc. Jenže takto jednoduché to není, protože naše portfolio je vskutku široké. Kromě bytových doplňků nabízíme také samolepky, bavlněné tašky či magnety (a bohužel pandemii i roušky). Proto samotná specifikace není jednoduchá. I přes množství produktů, které nabízíme se můžeme pochlubit tím, že 90 % našich produktů si vyrábíme sami, v České republice, konkrétně přímo v Praze. Jak je to možné? Odpověď najdete v dalším odstavci ;-).

Proč vznikl Super-home? 

Nejsme žádní zelenáči v oboru, náš základní tým a vedení se v oblasti tisku a tiskových materiálů pohybují více než 15 let. Naší pouť online prodejem odstartoval náš dceřiný e-shop LizArt.cz zaměřený převážně na individualitu v podobě fotoobrazů a hodin s vlastním motivem. Krom toho stojí za zmínku i náš specializovaný web LizArt-design.cz, kde se individualita promítá do potisku tapet. A jak s tím souvisí Super-home? Když disponujeme moderními technologiemi, tak nám přišlo líto toho nevyužít i v případě skladových produktů, které ještě k tomu můžeme označit za české! A to je zatím všechno, co vám jsme schopni povědět, kapitola Super-home se píše teprve od léta 2020, takže na obsáhlejší příběhy je ještě čas. 

1

Co bude dál?

S ohledem na současnou situaci (psáno během druhé vlny pandemie koronaviru), tak je těžké cokoliv predikovat. Přesto vám chceme vždy dodávat ten nejlepší možný servis, aby jste byli s nákupem u nás vždy maximálně spokojeni.

Děkujeme moc za podporu a budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky – vždy je co zlepšovat, proto i negativní zpětná vazba je pro nás skvělá motivace se měnit k lepšímu ☺️

Autor: Michael Topinka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení