Většinu našich produktů vyrábíme u nás. V Česku!

Ačkoli se to může zdát jako utopie, opak je pravdou. Opravdu si více než 90 % nabízených produktů vyrábíme sami. V dnešním světě, kdy většina produktů pochází z Číny, jsme chtěli být jedineční a přidat se k dalším podobně přemýšlejícím značkám, kteří tímto způsobem fungují s cílem pomoci co nejvíce české ekonomice a nebýt závislí na výrobě ze zahraničí.

2

Opravdu? Jo!

Abyste nám opravdu věřili, tak Vám rád popíši, jak přesně takový český produkt vzniká. Začněme u bavlněných tašek, které nesou označení Fair trade, pokud toto označení neznáte, určitě si zjistěte o co jde :-). Tašky tedy nakupujeme od české společnosti a následně je potiskujeme u nás ve výrobě. Stejně je to u fotoobrazů, hodin, samolepek, ozdob, magnetů, či tapet. Tisk je tedy naše hlavní „česká“ přidaná hodnota. Kromě toho také výsledné produkty tvarujeme a vyřezáváme. 

Šetrně k životnímu prostředí

Ekologie a šetrnost k životnímu prostředí je v našem procesu významně zastoupena a to v tom nejdůležitějším bodě. Tisku. A to díky našim tiskovým technologiím od firmy HP, které jsou v současnosti jedny z nejmodernějších. Využívají technologii latexového tisku, která je bezzápachová a šetrná k životnímu prostředí, během samotného tisku produktu, ale také během celého jeho životního cyklu. Proto je tento tisk vhodný i pro produkty určené pro děti.

3

Jsme moc rádi, že se s Vámi o tyto informace můžeme podělit a budeme rádi za zpětnou vazbu či případné konkrétnější dotazy. Jsme otevřeni všemu :-).

 

Michael Topinka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení